Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Broliu Sviesusis від Оболонь Jan, 23, 2023

Untappd info

Lager - Pale

Оболонь

My rating 1.0

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4820193033946

 • Цена

  1 y.e. за 1 литр

Вирішив відкрити третє пиво на сьогодні – Broliu Sviesusis від Оболонь. Я так розчарувався в Оболоні, що просто за для порівняння вирішив відкрити ще один їхній лагер. До речі, експортується він до Литви. І перед самим дегустуванням два заувження. Чому на товарі який продається в Україні нема українського переводу, і по-друге, untappd написано що тут 5%, а на справді 6%.

Broliu Sviesusis від Оболонь

Ну дивіться, аромату у цьому пиві нема зовсім. Хоча, десь там дуже далеко є солодкий присмак. Але більше нічого. Піна також тримається пару секунд, але, треба відмітити, ще біля хвилини тримається невеличким кільцем по краю бокала. Ну а потім сходить майже до нуля. Тіло трошки тимніше ніж Світлодар.

Ну і смак. Якщо у попереднього пива були відверті помилки у смаку, то тут смаку майже нема. Нема смаку – нема проблем. Робишь ковток, буквально на секунду пробивається солодкий смак, потім трошки неприємної гіркоти і все. Завтра подивлюся скільки воно коштувало, але на мій погляд – воно зовсім не варто вашої уваги.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.