Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Brok Premium

Van Pur /

Польща / Poland

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(2.79)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  25

 • Штрихкод

  5900535004021

 • Цена

  0.95 y.e. за 0.5

Сьогодні маю польське та українське пиво. Та почну з “Brok Premium” від Van Pur з Польщі. Усю необходну інформації по пиву та пивоварні можна прочести на офійному сайті. Цікаво, що до опису цього пива будо написано, що його можуть впізнати в усьому світі. Цікаво. Оцінка на untappd всього 2.76. І до речі, з цим пивом у мене нова кришка в колекцію.

Brok Premium

На перший ніс в ароматі багато трав’янистого та солодкого присмаку. Не можу сказати, що аромат стає кращим, якщо дати пиву постояти. Також багато солодкого смаку, але смак трави стає тільки сильнішим і не смачним. Я би сказав що йому не вистачає м’якості.

Шапки не було. Трималася пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Мала білий колір. Тіло золтистого кольору, чисте.

Смак пива “Brok Premium” можна поділити на дві частини. У першій йде м’який соолодовий присмак. Приємно. Але у другій, пробивається сильний, брудний, неприємний смак хмелю. Як і в ароматі, смаку теж не вистачає м’якості. А от післясмак чудовий. Він не схожий на лагер, але мені подобається.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Van Pur із Польщі можна подивитися тут. А як самі пивовари описують своє пиво, та почитати про пивоварню можна на офіційному сайті.