Бельгія / Belgium Delirium Tremens May, 20, 2023

Untappd info

Belgian Strong Golden Ale

Huyghe Brewery

My rating 4.0

Global raiting 3.86

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  24.5

 • Стиль

  Belgian Strong Golden Ale

 • Штрихкод

  5412186000098

 • Цена

  3.44 y.e. за 0.33

Переді мною пиво “Delirium Tremens” від бельгійців Huyghe Brewery. Офіційний сайт перекладенний на декілька мов, тому за подробицями від самих юроварів – гоу туди. Ну а я дегустувати.

В ароматі, на перший ніс, присутній яскравий фруктовий присмак. Щось накшталт, сливи та груші. Трохи пробивається алкоголь. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, більш солодким. Ось зараз мені подобається.

Піна має дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго, і навіть після декількох хвилин у бокалі виглядає супер. Тіло золотистого кольору, прозоре.

При першому ковтку пива Delirium Tremens, відразу відчувається, що тут алкоголю достатньо. Десь в середині до нього додається солодкий, фруктовий присмак. Та сама слива, та солодко, навіть, переспіло-солодка груша. А на прикинці пробивається ще трохи терпкого присмаку, схожого на несмачний горіх. Який трішки псує враження. Як на мене, пиво заслуговує, щоб купити другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Huyghe Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.