Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Delirium Tremens

Huyghe Brewery /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.85)

 • Стиль

  Belgian Strong Golden Ale

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  24.5

 • Штрихкод

  5412186000098

 • Цена

  3.44 y.e. за 0.33

Переді мною пиво “Delirium Tremens” від бельгійців Huyghe Brewery. Офіційний сайт перекладенний на декілька мов, тому за подробицями від самих юроварів – гоу туди. Ну а я дегустувати.

Delirium Tremens

В ароматі, на перший ніс, присутній яскравий фруктовий присмак. Щось накшталт, сливи та груші. Трохи пробивається алкоголь. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, більш солодким. Ось зараз мені подобається.

Піна має дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго, і навіть після декількох хвилин у бокалі виглядає супер. Тіло золотистого кольору, прозоре.

При першому ковтку пива Delirium Tremens, відразу відчувається, що тут алкоголю достатньо. Десь в середині до нього додається солодкий, фруктовий присмак. Та сама слива, та солодко, навіть, переспіло-солодка груша. А на прикинці пробивається ще трохи терпкого присмаку, схожого на несмачний горіх. Який трішки псує враження. Як на мене, пиво заслуговує, щоб купити другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Huyghe Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.