Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Boksto Alus 6.0

Untappd info

Lager - Pale

Оболонь

My rating 1.25

Global raiting 1.94

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4779033201567

 • Цена

  1.08 y.e. за 1 літр

Як я вже колись писав, в Україні пиво від Оболоні знає кожен. Його можна купити в кожному ларьку та маленькому/великому магазині. АЛЕ…. По всій Україні чомусь розвозять лише Оболонь Світле. Може ще щось, але так відразу на думку не приходить. Але у Києві є магазини О-маркет, де можна купити інше пиво від Оболоні.

Boksto Alus 6.0

Справа у тому, що звичане пиво від Оболоні…. ну таке. Якщо просто хочеться пива, я зазвичай брав пива з Бахмута :(. І от якщо вже ніякого не було, то брав Оболонь світле. Ну ви розумієте. Короче кажучи, переді мною, ще одне пиво цієї броварні “Boksto Alus 6.0”. Але напишу коротко, це перше пиво яке в ароматі на 100%, навіть на 101% відсоток, має аромат жуйки Турбо. Якщо ж, звичайно, дати пиво постояти, то в ароматі просинається гіркий присмак, але перше враження дуже дивне.

Смак водянистий, трохи гіркоти та трохи солодкого присмаку. Ні о яких 6.0% алкоголю не йде, п’єшь як водичку. Додати тут більше нічого. Це ще одне пиво від Оболоні, яке не варто уваги.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.