Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Provocator

FUERST WIACEK /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.65)

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Алкоголь

  8.0%

 • Штрихкод

  4260579081220

 • Цена

  1.75 y.e. за 0.44

Другим пивом буде пиво з Німеччини, від пивоварні, пиво якої я не дегустував 3 роки. Зустрічаємо пиво Provocator від FUERST WIACEK. На офіціній сторінці немає згадки про це пиво, тому просто ідемо дегустувати.

Provocator

В ароматі присутні темні ягоди, щось накшталт чорної смородини. Якщо дати пиву трохи постояти, то додається доволі сильний присмак трошки нестиглої сливи. Якщо дати постояти ще трохи, то можна відчути горіховий присмак. Не погано. Алкоголь, якого тут, до речі, 8% не відчувається.

Піна мала коричневий відтінок. Середньозернисту основу, тримається з півхвилини, потім від неї залишається невеличке кільце по краю бокала.

У першому ковтку, в першій частині йде сильний кисло-солодкий присмак. Таке враження що їж, як раз ті самі чорні ягоди, котрі були в ароматі. Після, додається солодкий присмак. У наступних ковтках, ця комбінація, забивається присмаком чорного шоколаду. О, точно, шоколад з родзинками. Круто. Не можу сказати, що я в захваті, але спробувати можна.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні FUERST WIACEK можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні