Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Berry Boomy

Untappd info

Sour - Other

D.Kit Family Brewery

My rating 4.0

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  10

 • Стиль

  Sour - Other

Майже 4 року тому я останній раз тримав пиво від броварні D.Kit Family Brewery. І от, якщо я не помиляюся, на останньому фестивалі домашників, я купив пиво “Berry Boomy” цієї броварні. Прийшов час і його випити. Як я вже казав, я не фанат кислих сортів, але тут обіцяли просто ягідний смак.

Berry Boomy

Серед ягід, які додали у склад (чорна смородина, вишня, малина), в ароматі на першому місці, з великим відривом, відчувається чорна смородина. Згодом, додається трохи терпкого присмаку, схожого на кісточку.

Забув сказати, відкривайте обережно, піни не багато, але вона йде верхом. Мала середньозернисту основу з малиновий кольором. Сходить швидко – пів хвилини і від неї нічого не залишається. Тіло насиченого вишневого відтінку, з “присмаком” малини.

Як і у ароматі, у смаку пива “Berry Boomy” серед ягід виділяється чорна смородина. Взгалі, коли чую сауер, то у роті відразу стає так кисло-кисло, але тут кислота доволі м’яка. Я не скажу, що п’ється як компотик, але біля того. Кислоти тут мені не вистачає. Добре відчувається фруктова складова. Карбонізація на нулі. Додати трохи цукру і точно буде домашній компот.

Усі мої дегустації від броварні D.Kit Family Brewery можна побачити тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.