Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Dominicains Tripel 8

Untappd info

Belgian Tripel

Brasserie 3F

My rating 3.75

Global raiting 3.60

 • Країна

  Бельгія / Belgium

 • Алкоголь

  8.2%

 • Горечь

  18

 • Стиль

  Belgian Tripel

В одному невеличкому магазині знайшов пиво від нової для мене броварні Brasserie 3F з Бельгії. Мало того, що нове, так ще зі знишкою :). Треба було брати. Сьогодні другим пивом буде Dominicains Tripel 8 саме від цієї броварні. Хоча на офіціній сторінці можна перемкнути на англійську версію, перекладу цього пива не зробили. Французьскої я не знаю, тому гоу дегустувати.

В ароматі відчутні присмаки сливи і абрикоси. Це все підкріплює стійкий присмак алкоголю. Далі смак абрикоси стає більш насиченим, більш солодким. В якийсь момент нагадав присмак компоту з абрикоси. На задньому плані додається трохи терпкого присмаку.

Піна має легкий жовтий відтінок. Дрібнозернисту основу. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло золотистого відтінку, злегка каламутне.

У смаку пива “Dominicains Tripel 8” при перших ковтках йде стійкий присмак трохи недоспілої сливи та солодкий (цукровий) присмак. І все це підкріплюється сильним алкогольним присмаком. Згодом, так само як і в ароматі, додається прям 100% смак абрикоси, от тільки тут дуже солодкої абрикоси. Як на мене, доволі незвичний смак, але цей алкоголь, чесно кажучи, все псує. Це пиво варто спробувати, але я би щось зробив з алкоголем.

Усі мої дегустації від броварні Brasserie 3F можна подивитися тут. А на офіціній сторінці можна слідкувати за життям броварні.