Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Belgian Krone Weizen

Brouwerij Martens /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(3.01)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  541161600799

 • Цена

  1.19 y.e. за 0.5

Ну що ж, новий вечір – нове пиво. Зустрічаємо пиво Belgian Krone Weizen від Brouwerij Martens. Як завжди, інформації по пиву на офіційній сторінці нема. Тому гоу відразу дегустувати.

Belgian Krone Weizen

В ароматі присутній гіркий, банановий присмак. Котрий, не можу сказати сильно збалансований, але який є. Ще треба відзначити, що аромат доволі стійкий. Якщо дати пиву постояти, додаєтсья брудний, аел все ж таки пшеничний присмак. Ну таке.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається біля хвилини, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого кольору. Злегка каламутне.

Смак можна поділити на дві частини. Спочатку йде солодка така складова. Схожа на легкий цукровий присмак. Десь з середини додається гіркий та кислий присмаки. Але усе це тримається не довго – до кінця ковтка, вони майже сходять до нуля. Незбалансоване, солодке, водянисте. Пиво Belgian Krone Weizen максимум на один раз, а хто не хоче, можна взагалі не витрачати грощі.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від броварні Brouwerij Martens можна подивитися тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.