Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Belgian Farmhouse Ale

SD Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.47)

 • Стиль

  Farmhouse Ale - Saison

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  19

 • Штрихкод

  4820210270033

 • Цена

  1.85 y.e. за 0.33

Броварні вже нема, а пиво є :). Зустрічаємо пиво Belgian Farmhouse Ale від SD Brewery. Офіційна сторінка, так само як і сторінка у ФБ, вже не працюють, тому відразу дегустувати.

Belgian Farmhouse Ale

В ароматі на перший ніс відчувається гіркий, може дещо терпкий аромат. Якщо дати пиву постояти, то до нього додається легкий солодкий, десь скотний двір. Також є трохи перебродивших кислих фруктів. Але згодом залишається лише терпкий присмак.

Піна веде себе добре. Має дрібнозернисту основу та білий, з жовтим відтінком, колір. Тримається довго і в кінці ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого жовтого відтінку.

Смак, як на мене, добре збалансований. Є і гіркота від хмелю, трохи терпкості, трохи кисло-солодких фруктових смаків. Головне, що жоден з цих присмаків не “випирає”. Усі тримаються на рівні. Смачно, але є маленький мінус – отой гіркуватий присмак, десь у пуслясмаку, в поєднанні з кислим присмаком, нагадують вітамінку С. Загалом Belgian Farmhouse Ale від SD Brewery мені сподобався, якщо зайдете – купіть.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SD Brewery можна подивитися тут. Ну і на зараз, офіційна сторінка не працює, так само як і сторінка у ФБ, тому залишу тут посилання на untappd.