Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Baltic Porter Fest KNTR

Untappd info

Porter - Baltic

NoeN

My rating 4.0

Global raiting 4.04

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  20%

 • Стиль

  Porter - Baltic

В останній день зими, буду пити здається останнє пиво куплене на фесті домашніх пивоварів у Контейнері. Зустрічаємо Baltic Porter Fest KNTR від Noen.

Baltic Porter Fest KNTR

На перший ніс в ароматі на 100% відчувається шоколад. Я колись купував на ринку просто шоколад на развес (оті 100гр плитки, то все не те). От аромат пива самий такий як тоді. Згодом, на мій погляд, додається присмак табачного листя. Алкоголю не відчувається. Але якщо на дні бокалу залишити трохи пива та взбовтати у бокалі, то таки можна його відчути.

Піна має середньозернисту основу, жовтий відтінок. Але, на жаль, тримається може пів хвилини, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Колір тіла нагадує колір заварної кави.

У смаку пива Baltic Porter Fest KNTR йде недостигла, але краще сказати, майже доспіла слива. До неї, десь на задньому плані додається солодкий, крамельний присмак. А вже ближче до кінця ковтка, да і у післясмаку присітній зігріваючий алкоголь присмак. Вмйшло доволі м’яко, як для пива з 8.5 алкоголю.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від NoeN можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.