Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Amigo IPA

Untappd info

IPA - American

AltBier Brewery

My rating 3.5

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  60

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  IPA - American

Переді мною знову пиво від броварні AltBier – Amigo IPA. На дворі вже досить темно та піздно, тому гоу відразу дегустувати.

Amigo IPA

Аромат пива яскравим взагалі не назовеш. Щоб щось відчути треба занурити ніс майже до самого пива. Знаєте – присутній гіркий-трав’янистий присмак, трохи солодкого присмаку і як би все. Сподівався на щось інше, хоча б більш насиченним. До речі, при алкоголі в 6%, цього самого алкоголю, не відчувається взагалі.

Піни також практично не було. Мала білий колір, середньозернисту основу. Тримається, може, секунд 20, не більше. Після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала.

У смаку непогана комбінація гіркоти і солодкого присмаків. Зробив вже пару ковтків і смак став дуже солодким. Нагадує якусь цукерку. Чесно кажучи з пивом “Amigo IPA” у стиль пивовари не влучили. Ну добре, десь по краєчку. Смачно, але на іпашку це пиво не схоже.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні AltBier Brewery з Харкова можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.