Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

100 IBU

Comma Brew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.80)

 • Стиль

  Wheat Beer - American Pale Wheat

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  100

 • Цена

  3.18 y.e. за 0.33

Сьогодні хотів написати швиденький пост, але е..ана русня. Тому зустрічаємо пиво 100 IBU від Comma Brew. Хотів би я почитати щось цікаве про пиво та броварню, але хлопці не ведуть свою фейбук сторінку, так само як і інстаграм сторінку. Тому просто гоу дегустувати.

100 IBU

Як на мене аромат якийсь слабенький. Так, можна відчути солодкий, карамельний присмак, до якого додається гіркий присмак. Але через деякий час аромат зникає зовсім. І тільки якщо занурити ніс до самого пива можна відчути легкий, гіркий присмак. Але також треба відзначити що при 6% алкоголю, таго самого алкоголю не відчувається.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу з біло-жовтим відтінком. Тіло жовтого кольору, каламутне.

На початку ковтка присутній легкий карамельно-цутрусовий, солодкий присмак. Десь з середини додається гіркий присмак. Ближче до кінця ковтка, смак пива “100 IBU” стає більш схожим на смак нестиглого апельсину. І не дивлячись на те, що тут 100 IBU гіркота тут доволі стримана. Добре, але якщо б не слабенький аромат, то було б відмінно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Comma Brew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ або у інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.