Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Tripel Karmeliet

Brouwerij Bosteels /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.99)

 • Стиль

  Belgian Tripel

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  16

 • Штрихкод

  54050082

Другим пивом на сьогодні стає “Tripel Karmeliet” від Brouwerij Bosteels. Вже багато разів пив це пиво, але чомусь не залишав на сайті свій відгук. Більш того, корки від цього пива немає у моїй колекції. Тому це добрий знак його сьогодні випити. На офіційній сторінці цього пива, дуже добре розписано смакові відчуття і аромат від цього пива, тому за подробицями від пивоварів гоу за посиланням, ну а я дегустувати.

Tripel Karmeliet

Дивно, але аромат у бокалі якийсь слабкий, як для “Belgian Tripel”. Хоча… пиво трохи постояло, і аромат став розкриватися. Прикольно, аромат нагадав мені цукерку “барбарис” з дитинства. Дуже схоже. Сам по собі аромат стійкий, алкоголь майже не відчувається.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається відносно недовго. Може за пів хвилини від неї залишається невеличкі острівки по краю бокала.

Коли зробив перший ковток, мені здалось, що тут є присмак перестиглого персику. Але скільки би я не робив потім ковтків, у смаку пива “Tripel Karmeliet” відчутний, майже на 100%, сильний присмак карамелі. Ну і ближче до післясмаку додається алкогольний присмак. Як на мене, доволі смачно і збалансовано, знову ж таки, на мій погляд, занадто солодко.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Brouwerij Bosteels можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.