Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Шафран May, 1, 2023

Untappd info

Spiced / Herbed Beer

Реміснича броварня Микуличин

My rating 3.25

Global raiting 3.45

 • Алкоголь

  4.2%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Spiced / Herbed Beer

 • Цена

  1.92 y.e. за 1л

Десь в Українських Карапатах розташувалася невеличка броварня Реміснича броварня Микуличин. Працює вона з 2002 року, і тільки зараз я буду дегустувати їх перше пиво “Шафран”. Склад: вода питна, солодпивоварний ячмінний, хміль гіркий натуральний, хміль ароматичний натуральний, дріжджі пивні, шафран. Чесно кажучу, я не пам’ятаю аромат шафрана, та і гугл не дає чітку відповідь. Тому гоу дегустувати.

Шафран

На першмй ніс в ароматі присутній гірко-солодкий присмак. На якусь мить в ароматі залишається тільки гіркий присмак. Але потім, солодкий присмак, як просинається і з новою силою навалює в ароматі. Нагадує цукрову булочку.

Піна має красивий білий колір та дрібнозернисту основу. Тримаєтсья довго, а коли сходит, то ще залишається на стінках бокала. Тіло жовтого кольору. Злегка каламутне.

Смак пива “Шафран” від “Реміснича броварня Микуличин” можно поділити на дві частини. Навіть на три. Зпершу йде непогана комбінація солодкого і гіркого присмаків. Потім, ненадовго прбивається стійкий гіркий присмак. Але десь на закінченні ковтка, гіркота різко відходить і залишається солодкий, м’який присмак. Ну таке. Як на мене, в цьому пиві нема нічого, щоб видавало шафран у складі.

Усі мої дегустації від броварні Реміснича броварня Микуличин можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.