Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Чернігівське світле Nov, 5, 2022

Untappd info

Lager - Pale

AB InBev Efes Ukraine

My rating 3.0

Global raiting 2.96

 • Алкоголь

  4.8%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4820034920077

 • Цена

  0.71 y.e. за 0.5

С початком війни пивоварня у Чернігові припинила виробництво пива. Принаймі знайти його у Харкові, чи Києві не можна було. І от нещодавно на полицях супермаркетах я знайшов “Чернігівське світле”. І що саме приємне на етикетці написано “Ми повернулись”. Душа радіє. Так може хтось скаже було Чернігівське, але зроблене було в Німеччині. Для мене це інше пиво. Гаразд, то таке. Гоу дегустувати.

Чернігівське світле

Взагалі пиво “Чернігівське світле” ніколи не відрізнялося серед інших пивоварен. Наприклад, На перший ніс в ароматі присутній аромат копченного сиру, потім є аромат мила, і тільки через пару хвилин аромат стає більш-меньш схожий на лагар (в перевагу на солодкий смак).

А от піна мене здивувала. Тримається довго, має дрібнозернисто основу, білий колір. Тіло світло-золотистого кольору.

Смак пива “Чернігівське світле” не сильно відрізняється від аромату. Він брудний, гіркота йде окремо. Вона (гіркота), до речі, проявляється ближче до післясмаку. І, взагалі, складаєтсья таке враження, що смак пива не може вийти на свій максимум по смаку. Смачно, лише тому, що це своє – рідне.

Все мои дегустации от “AB InBev Efes Ukraine” можно посмотреть/почитать тут. А на официальной страничке можно следить за жизнью пивоварни.