Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Чайка Чорноморська

ПБК «Радомишль» /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(2.81)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.1%

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  4820046964403

 • Цена

  0.76 y.e. за 0.5

Сьогодні у мене на дегустації першим буде пиво “Чайка Чорноморська” від “Радомишль”. І відразу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний, ячмінь або крупа кукурудзяна або борошно кукурудзяне, хмелепродукти. У моєму випадку – борошно кукурудзяне. Я можу зрозуміти ще домашніх пивоварів, але чому гіганти не можуть визначитися зі складом?

Чайка Чорноморська

В ароматі, на перший ніс, присутній добрий присмак хмелю. А от якщо дати пиву постояти, то до нього додается такий… дивний присмак. Нагадує картон, але це не він. Дещо терпкий і на задньому плані трошки солодкого присмаку. І варто зауважити, що аромат доволі стійкий.

Шапка мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається, може секунд 20, не більше. Тіло золотистого кольору, чисте.

Смак пива “Чайка Чорноморська”, мені здався якимось слабеньким. Якщо ще на початку ковтка відчувається добра комбінація солоду і хмелю, то ближче до середини, хміль зникає. І на останок залишається тільки солодкий присмак і той тримається не довго. І ще одне, післясмак у цього пива дуже дивний. Таке враження що випив неякісне дешеве вино. Може но зовсім так, але десь поруч.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні ПБК «Радомішль» можна побачити тут. Ну а оскільки офіційного сайту у хлопців немає, залишу тут хоча б посилання на untappd.