Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Харківська відьма

BrewArt /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Pumpkin / Yam Beer

 • Алкоголь

  5.4%

 • Горечь

  26

 • Плотность

  13.8%

Сьогодні буде останнє пиво, котре я купив на фестивалі домашніх пивоварен. Зустрічаємо пиво, з красивою назвою, “Харківська відьма” від BrewArt. За подробицями, як самі пивовари представляють своє пиво, можна знайти за посиланням, а я дегустувати. До речі, кому цікаво, qrcode веде на сторінку на untappd.

Харківська відьма

Якщо бувають піріжки з гарбузом, то вони пахнуть так саме як пиво у моємо бокалі. Ой, тобто це пиво пахне як піріжки з гарбузом :). Добре відчутна гарбузова складова і десь там далеко є “цукрова булочка”. І все це підкріплюють спеції. Вони тут тримаються на рівні, і не перебивають а ні гарбуз, а ні булочку.

Піна тримається пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло має коричнево-червоний колір, каламутне.

У свою чергу, у смаку “Харківська відьма” також добре відчувається смак гарбуза, але от солодкого присмаку, як на мене, невистачає. Замість нього, десь у другій половині, особливо у післясмаку, йде кисло-гіркий присмак.

Перечитав, декілька відгуків на unttapd і тут цікава річ – хтось знайшов карамель (у мене її не було зовсім), комусь невистачає гарбуза (у мене було стільки скільки треба). До чого я це – чим відрізняється домашнє пиво від масмаркету? Тим що важко повторити. А тут одна варка, а смаки у пляшці виявилися різними. Але… мені сподобалось. Це пиво варто купити, якщо ще можна, другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.