Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Файне літо

Козівська реміснича броварня Стара Пивниця /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.58)

 • Стиль

  Blonde Ale

 • Алкоголь

  3.0%

 • Горечь

  6

 • Плотность

  10%

 • Цена

  1.20 y.e. за 0.33

Переді мною втрачена, а потім знайдена остання пляшка з останнього замовлення від пивоварні “Козівська реміснича броварня Стара Пивниця”, пиво “Файне літо”. По назві, напевно, можно зрозуміти, що це пиво краще пити в літню спеку, а не так як я, коли на вулиці +6. Але то таке, поїхали. Склад: вода, солод ячмінний світлий, цедра лимона, хміль, коріандр, дріжджі, цукор білий інвертованний.

Файне літо

В ароматі дійсно можна вловити яскраві нотки лимону. Але за цим смаком йде щось гірке. Не можу зрозуміти звідки або від чого він приходить. Ось все добре, але для мене, такий яскравий аромат лимону більше нагадую якийсь миючий засіб або дітячи солодощі, але ніяк не пиво.

Піна протрималася близько 3 секунд, і потім від неї зовсім нічого не залишається. Мала середньозернисту основу, зі злегка жовтим відтінком. Тіло має жовтий, а може навіть і темно-жовтий колір.

Пиво “Файне літо” дійсно легке. В ньому відчувається добрий кислий лимонний присмак. І знову ж таки мені, смак нагадує якусь дітячу цукерку. Смачно, але хочется більше пива, чим лимона. І останнє, тільки у самму кінці ковтка пиво набуває смаку, який відповідає стилю. Не погано, але можуть краще.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Козівська реміснича броварня Стара Пивниця можна подивитися/почитати тут. А на офіційній сторінці або ФБ можна стежити за життям броварні.