Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Терцгарден

Терція /

Україна / Ukraine

Оцінка з untappd

(3.19)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  6.0%

 • Плотность

  12.5%

 • Цена

  2.82 y.e. за 1 литр

Тут така цікава справа – в Україні майже закінчилися броварні, котрі хотіли б вислати (якщо я знаходжуся далеко від них) мені своє пиво. Звісно ж за мій рахунок. Це окреме питання чому :). Тому я відкрив свій список українських броварен і подивився чиє пиво давно не замовляв. Вибір пав на броварню Терція з Чернівців. Три роки тому я був у них у гостях, але занотував лише “Dark IPA”. Тому сьогодні буде перше їх пиво “Терцгарден”. Це пшеничне пиво з 6% алкоголю.

Терцгарден

Аромат яскравий, сильний, стійкий. В основі лежить пшенично-банановий присмак. Трохи солодкого (цукрового) присмаку. Може ще десь приправки. Блін, хотів би я доколупатися – але аромат тут дійсно заліковий. Ні про який алкоголь в ароматі не йде.

Піна тримається не довго. Мала білий колір та середньозернисту основу. Сходить за секунд 20. Тіло непрозоре. Світло-жовтого кольору.

Ну і смак. Напишу напевно так – це пиво обов’язково треба спробувати, особливо тим хто любить пшеничне пиво. Воно дійсно варте того, щоб купити другий раз. Єдиний мінус, щоб не було прям “неповторного”, наприкинці ковтка, якись дуже сильно гірчить. А так – залік.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Терція можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.