Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Рахівське Світле

Гуцульська крафтова броварня «Ципа» /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.62)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  11.5%

 • Штрихкод

  4820201180549

У невеличкому селищі на Закарпатті і ще меньшому магазині зустрілось мені пиво Рахівське Світле. Виявляється робить його гуцульска броварня Ципа. Хоча до цього, я був на броварні і не бачив там цього пива. Це світлий лагер з 5% алкоголю.

Рахівське Світле

На перший ніс аромат мені здався якимось агресивним, гірким, ну і не збалансованим. Але якщо дати пиву постяти, аромат стає більш рівним, гіркота стає помірною, і сюди ж додається солодкий присмак.

Піни майже не було. Мала білий колір, великозернисту основу. Сходить майже відразу. Тіло має світло-жовтий відтінок. Каламутне.

Смак пива Рахівське Світле можна умовно поділити на дві частини. У першій чітко відчувається приємний, помірний, солодкий присмак. Десь з середини, до нього додається гіркий присмак, котрий залишається і у післясмаку. Як на мене, смак дещо не збалансований, але мені подобається його насиченність. Це непогане пиво. Його варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.