Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

100 Seconds BA

Untappd info

Stout - Imperial / Double Pastry

Zen Brewery

My rating 4.0

Global raiting 4.20

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  11.5%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  31.5%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double Pastry

 • Цена

  7.34 y.e. за 0.33

Другим пивом стане “100 Seconds BA” від “Zen Brewery”. Тут така справа – якщо брати так взагалі, то в Україні пальцямі двух рук можна порахувати броварні, в яких через соц мережі можна замовити пиво. А скільки броварен, у яких є свій сайт – з онлайн магазином, то взагалі ще меньше. І я тут подивився, у ФБ у дірект я писав їм ще перед Днем Незалежності, а вони досі мені не відповели. Я щиро не розумію чому броварні так роблять. Склад: вода, ячмінний солод, арахісова паста, хміль, дріжджі

100 Seconds BA

В ароматі для мене гіркий шоколад, щось солодке, як від лікеру, і трохи грибів. Аромат насичений та тримається довго. А от якщо сильно набрати легенями аромат, то присутній терпкий присмак.

Піна мала мідно-коричневий колір та дрібнозернисту основу. Тримається довго, а коли таки сходить, залишається ще невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло пробивається червоний (карамельний) відтінок.

У смаку також багато солодкого присмаку. Відразу за ним йде присмак молочного шоколаду. Десь на прикинці ковтка приходить кіслинка. Карбонізація на нулі. Пив “100 Seconds BA” вийшло добрим, але на мій погляд, солодкого (шоколадного) присмаку просто занадто.

А я нагадую що усі мої дегустації від броварні “Zen Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.

p.s. коли прочитав що у складі є арахісова паста, зрозумів звідки стільки солодкого смаку у пиві :).