Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

П’яний гном Сажотрус

Рівень /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(3.21)

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  13%

 • Штрихкод

  4820084380326

 • Цена

  0.89 y.e. за 0.33

Сьогодні буду пити пиво “П’яний гном Сажотрус”. Це друге пиво серії П’яний гном від Ріень. Першим пивом було “Бджоляр“,більше року тому. Тоді воно отримало від мене всього 2.25. Сподіваюсь сьогоднішнє пиво буде кращім. І знову, ні на офіційному сайті, а ні у соц мережах нема ні слова про це пиво.

П'яний гном Сажотрус

Ну по-перше, коли відкрив пиво і спробував його носом, був кислий неприємний аромат. А от коли налив вже у бокал, аромат став більш смачнішим, більше солодовим. Зараз, коли пиво вже постояло пару хвилин, аромат поділився на дві частинм. Перша, це тонкий та смачний карамельний аромат, а от друга – це якийсь терпкий смак.

Піна трималася може з пів хвилинки, мала коричневий відтінок. Тіло темного кольору, злегка каламутне.

Ну і смак “П’яний гном Сажотрус”, також не вражає. Так, ту є дуже солодка карамелька, десь там далеко відчувається хміль. Але основою всьому цьому лежить водяниста складова, яка відчутно розбавляє смак. І тільки у післясмаку можна знову відчути, вже доволі непогану комбінацію солодкого, карамельного солоду і гіркоти від хмеля.

Усі мої дегустації від пивоварні Рівень можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.