Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sauna Session

Untappd info

Spiced / Herbed Beer

Tanker Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.32

 • Країна

  Естонія / Estonia

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  13

 • Стиль

  Spiced / Herbed Beer

 • Штрихкод

  4744109019407

 • Цена

  2.70 y.e. за 0.5

Сьогодні буду відкривати для себе нову броварню з Естонії – Tanker Brewery та її пиво Sauna Session. На офіційній сторінці вичитав, що пиво зварене на березовій корі. Обіцяють березовий присмак як в ароматі так і у смаку. Круто. Треба дегустувати. Такссс, і найголовніше, я не пам’ятаю смак березового соку взагалі. :)

Sauna Session

В основі аромату лежить легкий солодкий присмак. Далі, десь далеко, додається гірко-терпкий присмак. Якщо взбовтати, то на перше місце виходить гіркота, але тримається не довго. Пару секунд і від аромату залишається лише слабкий солодкий присмак.

Піна мала білий колір. Дрібнозернисту основу. Тримається близько хвидини, після чого залишається на стінках бокалу та невеличким кільцем по краю бокала. Тіло світло-жовтого відтінку. Каламутне.

У смаку пива Sauna Session є щось таке, що може бути схожим на березовий сік. Ну такий специфічний присмак. Добре, але на мій погляд, смак якийсь не який. Так є “береза”, але більше нічого. Якось нудно. Задум непоганий, але чогось не вистачає.

Усі мої дегустаціх від броварні “Tanker Brewery” можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.