Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Ендорфін Jan, 5, 2023

Untappd info

IPA - American

Rodbrau

My rating 4.75

Global raiting 3.57

 • Алкоголь

  7.3%

 • Горечь

  58

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  IPA - American

 • Цена

  2.72 y.e. за 1 литр

У Новусі на лівобережжі побачив точку розливного пива. І якщо я вірно зрозумів, майже на усіх кранах стоїть пиво від Rodbrau. Ну і добренько. Так що сьогодні буде третє їх пиво, з красивою назвою Ендорфін. Це IPA з 7.3 алкголю. В ароматі обіцяють цитрусові відтінки, а у смаку смак цедри грейпфруту.

Ендорфін

Перше, що зустрічає мене в ароматі – це дуже солодкий смак. Схоже на цукерку, потипу барабарису чи щось такого. Далі за цим йде фруктовий присмак, але я не може визначити який саме фрукт. Але десь там далеко, є ще алкоголь присмак, але він як би підкріплює аромат. Ще пару хвилин пиво постояло в бокалі і в ароматі відчутний аромат дині.

Шапка мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається десь пів хвилинки, потім від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченного золотистого кольору, прозоре.

А от смак пива “Ендорфін”, приблизно, можна поділити на дві частни. У першій – присутній дуже солодкий, я би навіть сказав, занадто солодкий присмак. Десь з середини йде гіркота, але вона йде як би окремо. Ну і десь вона схоже на грейпфрут.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.