Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Григорій Сковорода

BrewArt /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(3.98)

 • Стиль

  Belgian Quadrupel

 • Алкоголь

  9.0%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  22.5%

 • Цена

  5.47 y.e. за 0.33

BrewArt в колаборації з PZDK BREW випустили благодійну лінійку “УКРАЇНЦІ”. Сьогодні буде пиво Григорій Сковорода. Головне, що тут треба сказати, що 100% прибутку йде на ЗСУ. Ну і менше важливе, що це Belgian Quadrupel. Круто.

Григорій Сковорода

В ароматі можна відчути декілька смаків. Наприклад, на перший ніс, аромат мені нагадав спілу абрикосу. Дуже схоже. Потім якщо дати пиву постояти, на мить пробивається солодка вата. А якщо дати ще постояти – то варення з полуниці. Прикольно. Алкоголь якщо і є, то він не заважає.

Піна мала середньозернисту основу. Жовтий відтінок. Тримається може з пів хвилини. Потім від неї ніччого не залишається. Тіло коричневого кольору. Каламутне.

Перший ковток пива “Григорій Сковорода” нагадав мені саме варення з полуниці. Сюди додається солодкий, карамельний присмак та трохи горіхового присмаку. Подальші ковтки стають більш згладженими. У них з’являється більше гіркого присмаку. Щось, накшталт, печеного гарбуза. Це пиво обов’язково треба спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям броварні.