Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Вишневий портер

Untappd info

Porter - Other

El'var

My rating 3.5

Global raiting 3.46

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Porter - Other

 • Цена

  3.28 y.e. за 1 літр

Десь рік тому, я дізнався, що під Києвом відкрилася нова броварня, добре, якщо бути точнішим – броварня El’var відкрила точку. Скільки разів проїзджав мимо неї, завжди щось заважало зупинитися і купити їх пиво. І от сьогодні я такі зупинився. Сьогодні буде перше пиво – “Вишневий портер”.

Вишневий портер

Аромат мені подобається. Буває так, що у пиво додають якийсь компонент, і він перебиває основний смак. Тут же, принаймі на початку, в ароматі відчувається гіркий, дещо кавовий присмак від портеру. І вже потім йде вишневий присмак. І чим довше стоїть у бокалі, тим більше вишневий присмак починає розкриваатися.

Піна була слабка. Мала коричневий відтінок, та тримається пару секунд. Потім від неї залишається лише невеличке кільце по краю бокала.

Смак пива “Вишневий портер” нагадує мені смак шоколадни цукерок. Як я вже казав, я вибагливий до шоколаду. І тут мені не сильно подобається, а присмак вишні, дійсно нагадав мені смак вишневого лікеру. Наприкинці ковтка, відчувається легка терпкість. Нагадує кісточку від вишні. Як на мене, ще трохи більше алкоголю, і було 100% шоколадні цукерки, але було б більш цікаве.

Усі мої дегустації від броварні El’var можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.