Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Весна Oct, 7, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double Milk

FatFox

My rating 3.75

Global raiting 4.03

  • Стиль

    Stout - Imperial / Double Milk

  • Цена

    4.77 y.e. за 0.33

Сьогодні переді мною пиво Весна від броварні FatFox. Як самі пивовари описують своє пиво, можна знайти на сторінці в інсті, або по цбому посиланню.

Весна

Ну по-перше, в інсті попереджували, щоб не відкривали запальничкою, бо пиво може йти верхом. Я так не роблю, тому відкрив звичайною відкривашкою. І піни все одно було дуже багато. По-друге, в основі аромату йде гіркий присмак, дуже схожий на каву. Також присутній кислуватий присмак і трохи карамельного смаку. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, більш шоколадним. Алкоголь, якого тут до речі 7.1% не відчувається.

Не дивлячись на то, що на початку піни було багато, у бокалі її майже не було. Мала коричневий відтінок, та крупнозернисту основу. Тримається всього пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Перше, що хочеться відмітити у смаку пива “Весна”, це те що тут прям дуже багато солодкого присмаку. Так, я прочитав на етикетці sweet stout але ж не настільки sweet. І друге, окрім солодкого присмаку молочного шоколаду, тут прям дуже сильно пре алкоголь. Це трохи збиває від насолоди пивом. У післясмаку залишається присмак молочного шоколаду.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні FatFox можна подивитися тут. Ну так як у пивоварів поки що немає офіційного сайту залишу тут посилання на untappd.