Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Бірштад Баварський

Beer Market /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.85)

  • Стиль

    Lager - Pale

  • Алкоголь

    4.8%

  • Цена

    1.09 y.e. за 1 литр

Переді мною розливне пиво “Бірштад Баварський”. На untappd вказано, що це “Beer Market” (мережа магазинів розливного пива по всій Україні). А от на самій точці сказали, що це пиво з Умані. Я так розумію, що просто варять для “Beer Market” саме в Умані. Но то таке. Оцінка на untappd всього 2.81.

Бірштад Баварський

На перший ніс аромат мені не подобається. Тут щось середнє між несмачною травою і чимось, накшталт, мокрої деревени. Доволі дивний аромат. А от якщо дати пиву постояти, то до аромату додається солодка булочка. І от зараз дещо краще. Але сам аромат тримається не довго – через хвилину від нього майже нічого не залишається.

Піна мала середньозернисту основу. Тримається, ну може пів хвилинки. Потім від неї нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Як на мене, смак пива “Бірштад Баварський” не поганий. Але треба виправити три речі. Перша, це більш виражена гірка складова. Так, пиво якесь дуже “слабеньке” як для лагера з 4.8% алкоголю. Друге, треба зменьшити кислоту. Ні, пиво не зіпсувалося, просто воно таке. І третє, тут є легкий тютюновий присмак. На мій погляд, це пиво треба доопрацювати і буде норма. А зараз макимум 3.

Усі мої дегустації від “Beer Market” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або фейсбуці можна слідкувати за життям “пивоварні”.

Перечитав, що написав до цього – і оцінка, напевно, не більше 2.25.