Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Брутальна Іра

Пивна ресторація “Кант” /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.47)

 • Стиль

  IPA - Brut

 • Алкоголь

  8.1%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  16%

 • Штрихкод

  4820252890169

 • Цена

  1.76 y.e. за 0.33

Першим пивом сьогодні буде “Брутальна Іра” від рівненських броварів “Кант”. Хоча у броварів є свій офіційний сайт, там немає опису цього пива. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі, рис, кукурудза. До речі, на етикетці зазначено зовсім інший сайт, але він не працює.

Брутальна Іра

В ароматі на початку трохи соснової складової. Далі проступає присмак дерева та сливи. Сам по собі аромат стійкий і приємний. І як для пива у якому 8% алкоголю – того самого алкоголю в ароматі майже нема. Молодці.

Піна тримається може десь з секунд 10, та потім від неї нічого не залишається. Мала білий колір, та середньозернисту основу. Тіло жовтого кольору. Трохи каламутне.

Навідміну від аромата, у смаку відчувається присмак алкоголя. Якщо на початку є рівний гірко-солодкий присмак, то ближче до кінця чітко пробивається алкоголь. У післясмаку на перше місце виходить гіркий алкогольний присмак. “Брутальна Іра” вийшла непоганою, але от смак хочется більш рівним.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивної ресторації “Кант” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.