Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Dry Hop’d Zwickl

Bitburger Brauerei /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.53)

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Алкоголь

  4.9%

 • Горечь

  37

 • Штрихкод

  020507000969

 • Цена

  0.79 y.e. за 0.5

Другим пивом на сьогодні буде “Dry Hop’d Zwickl” від “Bitburger Brauerei”. На офійному сайті я не зміг знайти згадування про це пиво, а на момент написання статті оцінка цьому пиву на untappd 3.54. Склад: вода, ячмінний солод, хміль, екстракт хмелю, дріжджі.

Dry Hop'd Zwickl

В ароматі дуже добра комбінація гіркоти від хмелю і солодкого присмаку від меду. Дуже смачно. Хоча от налив другий бокал і на задньому плані відчувається неприємний трав’янистий присмак. А сам по собі, аромат тримається довго.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу з красивим жовто-білим відтінком. Тримається і виглядає дуже добре. Тіло насиченного жовтого кольору, десь навіть з коричневим відтінком.

Ви колись робили карамельки самостійно, топивши цукор на плиті? Якщо ні, то скажу, що смак пива “Dry Hop’d Zwickl” дуже схожий на той смак. У ньому є карамельна основа, але і є щось скажемо так, підпалене. І все це добре відчувається тільки на початку ковтка. Ближче до післясмаку сам смак гасне.

Усі мої дегустації віжд пивовані Bitburger Brauerei, можна подивитись тут. А на офіційній сторіниці або на сторінці у ФБ можно слідкувати за життіям пивоварні.