Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

WRCLW Pils

WRCLW /

Польща / Poland

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.38)

 • Стиль

  Pilsner - German

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  35

 • Плотность

  11.8%

 • Штрихкод

  5907614680473

Другим же пивом стане пиво WRCLW Pils з Польщі. Якщо не вдаватися в подробиці опису на офіціній сторінці, то можна сказати (з опису броварів), що це звичайний, у доброму сенсі, німецький пілзнер. Що ж… поїхали.

WRCLW Pils

В ароматі відчувається майже на 100% аромат хмелю. Єдине… що я не знаю польську, а на офіціній сторінці я так і не зміг зрозуміти, який саме хміль використовували броварі. І ще, десь на задньому плані додається солодкий, як від жуйки, присмак. Не розумію звідки він прийшов, але без нього було краще.

Піна має білий колір. Середньозернисту основу. Тримається доволі довго. Тіло світло-жлвтого, майже солом’яного, відтінку. Злегка калаумтне.

Якщо ще при першому ковтку пива “WRCLW Pils” був смачний і виразний гіркий присмак, то далі до нього додається солодкий присмак, який потім не відпускає. А ця чітка хмільова гіркота, заміняється на звичну шкошену траву. Ніби і не погано, але тільки на перший ніс і при першому ковтку.

Усі мої дегустації від броварні “WRCLW” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.