Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Winter Porter

Volta Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.76)

 • Стиль

  Porter - American

 • Алкоголь

  6.3%

 • Горечь

  35

 • Цена

  4.02 y.e. за 1 литр

Сьогодні у мене на дегустації буде пиво “Winter Porter” від Volta Brewery. І знову, така річ – з початком війни хлопці не ведуть свою ФБ сторінку, офіційного сайту в них нема. От хотів би я почитати про пиво – а нема де. Невже так важко зварити пиво і написати пару строчок про нього? Добре, то таке.

Winter Porter

В ароматі, для мене, є всього дві складові. Перша, це стійкий та гіркий лакричний присмак. Його багато та добре відчутно. І чим довше пиво стоїть у бокалі, тім цей лакричний присмак стає більш відчутний. І друга складова – це солодкий карамельний присмак. Котрий приходить більше до кінця “ковтка”. Ніякого шоколадного, кавового, терпкого, паленого чи підсмаженного присмаку – нема.

Піна мала дрібнозернисту основу та мідно-коричневий відтінок. Тримається довго, а коли все ж таки сходить, ще залишається на стінках бокала. Тіло має темний колір, а якщо подивитися на світло, то присутній червоний колір.

Дивіться, коли я прочитав назву “Winter Porter”, я гадав, що воно буде зігрівати з кожним ковтком. Але воно виявилося якимось “простим” як для зимого портеру. Так, є солодкий присмак, трошки приправ, але більше нічого. У після смаку, залишається солодко-лакричний присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Volta Brewery” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ (якщо вони продовжать її вести) можна слідкувати за життям пивоварні.