Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

West Hill від CastleHill

CastleHill /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.73)

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  13%

 • Цена

  2.18 y.e. за 1 литр

Пройшло більше ніж два с половиною роки з моменту, коли я перший і останній раз дегустував пиво від пивоварні CastleHill. І от днями я знову на них натрапив. І як завжди – написав, відповіли, замовив і от сьогодні буду пробувати друге їх пиво West Hill (ще чотири лежать у холодильнику). І як виявилося це теж Lager Helles. Тож можна буде порівняти з поперднім Helles Naturtrub від SinCity.

West Hill від CastleHill

Ну перше, піни не так багато як у попередника, але також має білий колір. Тримається не довго, пів хвилинки і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло більше насиченного жовтого кольору ніж Helles Naturtrub.

На перший ніс дуже добре було відутно аромат хмелю, такий чистий і ненав’язливий. А от якщо дати пиву постояти, то також просинається солодкий присмак.

Смак пива “West Hill” від CastleHill мені здається більше сбалансований. Хоча може все ж таки перевага у хмільову частину. Напевно напишу коротенько, це добре сбалансований лагер, буду у Львові зайду і куплю ще раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “CastleHill” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям пивоварні.