Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Werner Triple

Untappd info

Belgian Tripel

Malle

My rating 4.0

Global raiting 3.93

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  9.6%

 • Горечь

  23

 • Стиль

  Belgian Tripel

Десь весною минулого року я був у Обухові (ні, просто проїздом). Вирішили десь поїсти і вибір пав на паб при броварні Malle. Нічого поганого про кухню не запам’ятав, тому можу припустити, що було все топ. А от пиво, я пам’ятаю, набрав багато. Все випив, окрім одного, которе сьогодні і буду куштувати. Зустрічаємо Werner Triple зварений на траппістських дріжджах (як вказано в untappd). А на офіціній сторінці цього пива немає.

Werner Triple

На перший ніс аромат нагадав мені кришу сараю з дитинства :). У Евпаторіії (Крим, Україна) у нас була дача, де над сараєм росла алича. На самій криші були плоди, котрі вже впали і стали псуватися. От аромат пива нагадав мені аромат на тій дачі. І ні, це смачний аромат, просто ассоціація. Згодом додається трохи терпкого присмаку. А в якийсь момент, навіть, трохи мильного присмаку.

Піна мала дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло світлого, пшеничного відтінку.

У смаку пива Werner Triple майже зовсім не відчувається присмаку алкоголю. Смак зігріває, але більше як якась наливочка. Десь наприкинці ковтка на перше місце виходить кислий присмак, за яким таки відчувається алкоголь. До речі, кислий присмак нагадав мені смак, ще недоспілої абрикоси. Як на мене аромат тут просто топ, а от смаку трохи б заховати алкоголь і буде супер.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.