Німеччина / Germany Weizen від Flensburger Brauerei Emil Petersen May, 22, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Flensburger Brauerei Emil Petersen

My rating 2.5

Global raiting 3.43

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  11.6%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Цена

  2.0 y.e. за 0.33

Другим пивом на сьогодні буде Weizen від Flensburger Brauerei Emil Petersen. Прикольно, що усі представники цієї броварні, у різний час, получили якійсь нагороди. Але саме Weizen немає нагород. Як самі броварі представляють своє пиво можна подивитися на офіційній сторінці.

На перший ніс в ароматі повністю відсутній пшеничний присмак. Є стійкий аромат хмелю. Трохи трав’янистого присмаку. Чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше саме гіркого присмаку, виходить на перший план. Налив другий бокал – і аромат краще не стає.

Піна має середньозернисту основу. Шапка тримається не довго, але коли сходить, то відносно довго тримається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло золотистого кольору, злегка каламутне.

Смак пива Weizen від Flensburger Brauerei Emil Petersen повністю розчарував. Мало того, що смак, на мій поглад, слабкий, навіть пустоватий, то ще пшеничного присмаку майже не відчувається. Подивився на термін придатності – ще два місяці може стояти. Є невиразна та слабка гіркота та більше нічого. Таке враження, що пиво просто розбавили водою.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Flensburger Brauerei Emil Petersen можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.