Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

WEEL BEER Світле

Пивний двір WEELyki BEERky /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(3.35)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.1%

 • Штрихкод

  4820254460018

 • Цена

  0.93 y.e. за 1 літр

Значить пару днів тому, побачив пост у ФБ, що хтось дегустував пиво від нової броварні з України “Пивний двір WEELyki BEERky”. Вирішив написати, відразу відповіли, замовив і от сьогодні буду дегустувати перше їх пиво “WEEL BEER Світле”.

WEEL BEER Світле

На перший ніс відразу відчуваєтсья сильний гіркий присмак. Далі він стає більш спокійнішим і в ароматі стає більше трав’янистого присмаку. Також, ну чисто для мене, можно відчути легкий присмак (несмачний присмак) зіпсованих фруктів.

Піни не було. Протрималася може секунду/дві. Мала білий колір та крупнозернисту основу. Тіло насиченого жовтого кольору, каламутне.

Ну по-перше, у смаку пива “WEEL BEER Світле”, що відразу кидається в очі – це повна відсутність карбонізації. По-друге, у смаку присутній кислий присмак. І ні це пиво не зіпсоване. Таке враження, що в пиво, щось додали. Цей смак, як для лагеру, дуже не притаманний цьому стилю. Ну і як висновок, це пиво у них вийшло.

Усі мої дегустації від “Пивний двір WEELyki BEERky” можна побачити тут. А на фейсбуці можна слідкувати за життям броварні.