Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Observer

Untappd info

IPA - Imperial / Double

Remeslo Brewery

Global raiting 3.53

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  7,5%

 • Горечь

  80

 • Плотность

  19%

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

Ну і другим пивом стане також пиво від Remeslo Brewery – Observer. Броварі використовуваи хміль chinook, cascade, centennial. На офіційній сторінці обіцяють яскравий аромат та насичений смак. Пиво зварене у стилі Double IPA з 7.5% алкоголю. Короче кажучи треба куштувати.

Observer

Коли відкривав (а пиво було налито у 1л пет), пиво зробило так пс-с-с-с. Так ось, відразу було відчутно чистий та насиченний присмак хвої. Круто. У бокалі ж аромат тримається не довго. Через деякий час в ароматі залишається просто гіркий присмак.

Піна мала дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли таки сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого жовтого кольору, може навіть трохи з коричневим відтінком.

Чесно кажучи, з пивом “Observer” щось не так. Складається таке враження, що окрім дуже сильного солодкого присмаку, присутній присмак дешевого алкоголю. Я не знаю, як це правильно пояснити, але це так. Тут немає якогось балансу, якоїсь стриманності. Скільки роблю ковтків, цей присмак просто не відпускає

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можно слідкувати за життям броварні.