Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Wee Heavy Jan, 7, 2023

Untappd info

Scotch Ale / Wee Heavy

Rodbrau

My rating 4.0

Global raiting 3.47

  • Алкоголь

    6.7%

  • Горечь

    18

  • Стиль

    Scotch Ale / Wee Heavy

Сьогодні на дегустації в мене “Wee Heavy” від Rodbrau. Свою сторінку у ФБ вони не ведуть з 2021 року, офіційного сайту не мають, тому дізнатися як самі пивовари представляють своє пиво – я не можу. Знайшов на одному фото в інеті, що пиво зварене з додаваннім 5 видів солоду, і 2 хмелю.

На перший ніс в ароматі було дуже багато чорного хліба, мабуть навіть скоринки чорного хліба. А от якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить більше карамельний присмак. В пиві 6.7 алкоголю, яких в ароматі зовсім не відчувається.

Піна має середньозернову основу, коричевий колір. Тримається секунд 10. А через пів хвилинки від неї зовсім нічого не залишається. Колір тіла нагадує колір розчиної кави, але ще з червоним відтінком.

У смаку також добре відчувається солодкий присмак, а на задньому плані кавова терпкість. І якщо в пиві дійсно є 6.7 алкоголю, то у смаку вони також добре заховані. “Wee Heavy” вийшло добрим пивом, але з солодким смаком перебор.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Rodbrau” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ, якщо вони продовжать її вести, можна буде слідкувати зи життям пивоварні.