Україна / Ukraine Waterloo від Red Cat Mar, 19, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Red Cat Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.48

 • Алкоголь

  5%

 • Горечь

  12.5

 • Плотность

  8%

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

Так сталося, що мешкаючи у Харквові, я мало дегустую саме харківського пива. Тому з’їздивши до рідного міста, я взяв декілька сортів на дегустації. Зустрічаємо Waterloo від Red Cat. На офіційній сторінці є невеличкий опис цього пива від пивоварів. Складу нема, тому відразу дегустувати.

Waterloo від Red Cat

Почну сьогодні з піни. Тому що її майже зовсім не було. Мала середньозернисту основу, білий колір. А от тримається, ну може пару секунд. Потім від неї нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, каламутне.

В ароматі відчувається пшеничка. Відразу за нею йдуть пряні нотки і все це підкріплює цитрусова складова. Додати тут нічого. Нічого не заважає.

А от смак “Waterloo” від Red Cat дещо розчарував. В основі лежить цитрусовий присмак. Далі, десь далеко, також йдуть прянощі, та добрий лимонний присмак. Та найголовніше, карбонізація на нулі. З однієї сторони – смачно, та в стилі, але з іншої – п’єш як воду, якось скучно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.