Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Waterloo від Red Cat

Red Cat Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.55)

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  12.5

 • Плотность

  8%

 • Цена

  1.96 y.e. за 1 литр

Так сталося, що мешкаючи у Харквові, я мало дегустую саме харківського пива. Тому з’їздивши до рідного міста, я взяв декілька сортів на дегустації. Зустрічаємо Waterloo від Red Cat. На офіційній сторінці є невеличкий опис цього пива від пивоварів. Складу нема, тому відразу дегустувати.

Waterloo від Red Cat

Почну сьогодні з піни. Тому що її майже зовсім не було. Мала середньозернисту основу, білий колір. А от тримається, ну може пару секунд. Потім від неї нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, каламутне.

В ароматі відчувається пшеничка. Відразу за нею йдуть пряні нотки і все це підкріплює цитрусова складова. Додати тут нічого. Нічого не заважає.

А от смак “Waterloo” від Red Cat дещо розчарував. В основі лежить цитрусовий присмак. Далі, десь далеко, також йдуть прянощі, та добрий лимонний присмак. Та найголовніше, карбонізація на нулі. З однієї сторони – смачно, та в стилі, але з іншої – п’єш як воду, якось скучно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.