Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Vienna Lager від Copper Head

Untappd info

Lager - Vienna

Copper Head

Global raiting 3.83

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  12.8%

 • Стиль

  Lager - Vienna

 • Цена

  1.89 y.e. за 0.5

Продовжую відкривати та дегустувати українське пиво. Сьогодні знову буде пиво від Copper Head – Vienna Lager. Офіційного сайту я не знайшов, тому як самі пивовари представляють своє пиво – я не знаю. Уся інформація що до алкоголю чи гіркоти взята з untappd.

Vienna Lager від Copper Head

Дивно, але в цьому пиві майже нема аромату. На якусь секунду ще є трошки трав’янистого присмаку, але через пів хвилини від неї зовсім нічого не залишається. Добре, десь там далеко є ще трохи солодкого присмаку та кислинки, але цього дуже мало.

Піни практично не було. Трималася пару секунд, мала білий колір та крупнозернисту основу. Тіло насиченного жовтого кольору.

Ну і смак. Якщо на початку ковтка відчуваєтсья солодко-кислий присмак, зовсім трошки гіркого присмаку, то ближче до кінця смаку сильно втрачає у силі. Не знаю, Vienna Lager від Copper Head мене не вразив зовсім. Я довго вагався, але зроблю так, якщо не забуду – сьогодні оцінку ставити не буду. На мій погляд, пиво просто не доїхало. Сподіваюсь знову побувати у Франківську, зайду і куплю знову.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Copper Head. Beer Workshop” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ чи в інсті можна замовити їх пиво.