Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Vienna Lager від Ale Point Brewery Mar, 24, 2023

Untappd info

Lager - Vienna

Ale Point

My rating 2.5

Global raiting 3.07

 • Алкоголь

  4.2%

 • Горечь

  13

 • Плотность

  11%

 • Стиль

  Lager - Vienna

 • Штрихкод

  4820238530072

 • Цена

  1.50 y.e. за 1 литр

Переді мною вже 19 представник броварні “Ale Point Brewery” з Харкова пиво “Vienna Lager”. На офіційному сайті є опис такого як самі пивовари представляють своє пиво. Тому за подробицямі від броварів, гоу сюди, а я дегустувати. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Vienna Lager від Ale Point Brewery

Як на мене аромат не відповідає стилю. Якщо ще на початку відчувається смачний присмак солоду, то через пів хвилини від нього майже нічого не залишається. Натомість, на перше місце виходить присмак прілої води. Ну таке. Мені не заходить.

Піни практично не було. Мала крупнозернисту основу, білий колір. Триматься пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло насиченого жовтого кольору, каламутне.

Смак, знову ж таки на мій погляд, на віденський лагер мало схожий. Якщо з солодовую складовую більш менш норм, то хмельової складової майже нема. А на прикінці багато солодкого присмаку, хоча на bjsp написано має бути сухий фінал. Взагалі “Vienna Lager” пити можна, але це “Vienna Lager”

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від “Ale Point Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.