Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Vienas Premium Traditional 1975

Untappd info

Lager - Pale

Uab Lukritma

My rating 2.0

Global raiting 2.87

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.8%

 • Плотность

  13.5%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4779030610607

Сьогодні на дегустації пиво Vienas Premium Traditional 1975 від Uab Lukritma з Литви. Це лагер з 5.8% алкоголю. Офіційної сторінки у броварні, нажаль, немає, щоб дізнатися щось цікаве про пиво. Тому відразу перейду до дегустації.

Чесно кажучи, коли відкрив пиво і налив у бокал, аромат нагадав мені смак звичайного лимонаду. Може ще трішки додається хмільової гіркоти. Згодом, коли пиво трохи постояло у бокалі, аромат взагалі не відрізнити від лимонаду. Якщо б не стільки піни – ну 100% лимонад.

Ух… зробив перший ковток, і склалося таке враження ніби ще випив дешеву слабоалкоголку. Десь на задньому плані йде цукрова насолода, а напередньому плані алкоголь. Дійсно, його тут дуже багато. Не знаю, як нажертися, напевно норм, але щоб получити задоволення від пива – ні. Пиво Vienas Premium Traditional 1975 не варто уваги.

Усі мої дегустації від броварні Uab Lukritma можна побачити тут. Ну а так як, а ні офіційного сайту, а ні хоча б сторінки у ФБ я не знайшов, тому залишу тут поки що посилання на untappd.