Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Urpiner Classic 10 від Banskobystricky pivovar

Banskobystricky pivovar /

Словаччина / Slovakia

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(2.89)

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Алкоголь

  4.0%

 • Плотность

  10%

 • Штрихкод

  8586000970250

 • Цена

  1.17 y.e. за 0.5

Давненько я нічого не дегустував. Тому сьогодні буде мінімум 2 пива. І першим стає Urpiner Classic 10 від Banskobystricky pivovar зі Словаччини. Це нова для мене броварня, тому з цим пиво і познайомлюся з самою броварнею. На офіційній сторінці є переклад на англійську, тому кто не знає словацьку, переклад можна почитати тут. Йой, а на банці то увесь текст написаний на українскій. Круто.

Urpiner Classic 10 від Banskobystricky pivovar

В ароматі відразу відчуваєтсья хмільовий гіркий присмак. Але чим довше пиво стоїть у бокалі тим більше аромат стає більш солодким та, водночас, більш “брудним”. Відверто кажучи, аромат спочатку мені подобався більше.

Піна мала крупнозернисту основу. Білий колір. Тримається не довго – секунд 10 і від неї залишається невеличке кільце. А ще через пів хвилини і від цього кільця нічого не залишається. Тіло чисте, золотистого кольору.

Відразу, як робиш ковток пива Urpiner Classic 10, відчувається терпкість. До речі, така ж брудна, як зараз аромат :). Десь на задньому плані додається кислуватий присмак і трохи-трохи солодкого присмаку. Може, якщо терпкість зробити не такою явною, було б нічого, але зараз – ні. Другий раз я не куплю це пиво.

Усі мої дегустаації від броварні Banskobystricky pivovar можна подивития тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.