Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Ungweiser Пшеничне Nov, 17, 2022

Untappd info

Ungweiser Brewery

My rating 3.5

  • Алкоголь

    5.5%

  • Плотность

    12.5%

  • Цена

    2.71 y.e. за 1 литр

Продовжую дегустацію сортів від пивоварні Ungweiser Brewery із Закарпаття. Сьогодні на черзі пиво також з простою назвою “Пшеничне”. І знову, на офіційному сайті немає ніякої інформації, окрім що це топова пшеничка Закарапаття. Ну що ж, ща дізнаємось. Хотів додати, що з першого погляду впадає у вічі дві речі. Перша – достатньо багато осаду на дні. І друге, дуже насичений як для пшенички, жовтий колір.

Ungweiser Пшеничне

Чесно кажучи аромат мені не подобається. Якщо напочатку є трішки банану та і взгалі непоганий присмак солоду. То чим довше пиво стоїть у мене в бокалі, тим більше дивного, несмачного, щось накшталт, зіпсованого хліба, присмаку.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір, тримається секунд 15, не більше. Потім від неї нічого не залишається. Як я вже казав, колір тіла, як для пшенички, на мій погляд, має дуже насиченний жовтий колір.

Смак пива “Ungweiser Пшеничне” дуже швидко втрачає силу. Приблизно з середини ковтка, смак швидко починає тьмяніти. Спочтку ще відчувається пшеничка, трішки хліба. А ближче до післясмаку залишається тільки солодкий (цукровий) смак. До речі, післясмак нагадує квас.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Ungweiser Brewery”, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.