Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Aukstaitijos Bravoras APA

Untappd info

Pale Ale - American

Aukstaitijos Bravorai

My rating 3.25

Global raiting 2.91

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  29

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Штрихкод

  4779019390919

 • Цена

  1.58 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати пиво Aukstaitijos Bravoras APA. Вже пізно, да і просто не хочеться шукати щось цікаве про пиво, тому відразу дегустувати. До речі, треба відзначити, що хлопці змінили малюнок на коркі. Він став більш простим.

Aukstaitijos Bravoras APA

Аромат шільний. Нагадує кісточку від якогось фрукта. Якщо дати пиву постояти, то пробивається добра така солодка складова. Ну а десь через хвилину аромат якось сильно просідає. Залишається лише легкий, гіркий присмак. Наскільки був яскравий старт, настільки простий аромат стає згодом.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго. Виглядає якщо не на п’ятірку, то на тверду четвірку, точно. Тіло насиченого темно-жовтого кольору, може навіть з коричневим відтінком.

Смак пива Aukstaitijos Bravoras APA десь повторює ознаки смаку, тобто на старті йде нормальний насичений присмак, а от десь з середини швидко згасає. В основі йде дві складові – це багато солодкого, карамельного присмаку і гіркота. Але, як я писав, десь з середини смак стає “водянистим”. У післясмаку знову відчувається гіркота, але сюди додається ще терпкий присмак. Таке.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Aukstaitijos Bravorai” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.