Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Ungweiser Кукурудзяне Nov, 17, 2022

Untappd info

Lager - Pale

Ungweiser Brewery

My rating 3.25

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  3.8%

 • Плотность

  10.5%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Цена

  2.71 y.e. за 1 литр

Четвертий представник пивоварні Ungweiser, пиво Кукурудзяне. На сторінці цієї пивоварні на untappd вказано, що пивоварня зварила мінімум 32 сорти. І тільки один, на мій погляд, мав цікаву назву – Дядя Вася Edition. І то в інеті про це нічого нема. До чого я це все – чому б не назвати пиво якось креативніше. Ну прикольно ж буде. І ще маленьке зауваження до пивоварів – напишіть, будь ласка, хоча б склад пива, я не кажу про стиль пива, бо ні на сайті, ні етикетці нема. Но то таке.

Ungweiser Кукурудзяне

Аромат. На перший ніс в ароматі дійсно є кукурудза. Але в асоціації в мене не сама кукурудза, а аромат з каструлі зпід кукурудзи :). Якщо дати пиву постояти, то цей аромат ховається, аромат стає тьмяним і злегка з кіслинкою.

Піни не було зовсім, тіло жовтого кольору, каламутне.

На етикетці написано, що тут всього 3.8 алкоголю. Це замало. На місці пивоварів, замість легкого пива, я би варив щось більш міцне. Це пиво просто не заходить. Я якщо по ділу, смаку пива “Ungweiser Кукурудзяне” кукурудзи тут нема. На початку є трішки хмільової гірчинки, яка швидко сходить. А у післясмаку додається кисло-солодкий присмак. Не знаю, на мій погляд, невиразне пиво. Літом може і зайшло б, але не зараз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Ungweiser Brewery”, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.