Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Tryzub від Litopys Brewery

Untappd info

IPA - Other

Litopys Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.78

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.8%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  IPA - Other

 • Цена

  3.84 y.e. за 1 літр

Вчора на відкритті тапруму Litopys Brewery окрім стаутів, яких я набрав, прикупив ще іпашку. Яка і буде другим пивом на сьогодні, зустрічаємо пиво Tryzub (Тризуб). До речі, усі гроші від продажу цього пиваа підути на потреби ЗСУ.

В ароматі присутній солодкий, фрутово-цукерковий смак. У “другій частині” ковтка додається трохи соснового присмаку. Але нажаль аромат тримається не довго. Пару хвилин і від нього залишається легкий терпкуватий присмак. А якщо взбовтати, то знову проявляться солодка карамель.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається десь хвилину, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло блідо-жовтого відтінку. Каламутне.

У смаку пива Tryzub від Litopys Brewery також є доволі багато солодкого присмаку. Також добре відчувається гіркота, яка нагадує смак корки апельсину. І як тільки я написав слово апельсин, у той же час став відчувати цей фрукт у смаку (маю наувазі м’якоть). У післясмаку добре так проявляється алкогольний, дещо кислуватий, присмак.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Litopys можна подивитися тут, а на офіційній сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.