Україна / Ukraine Totem IPA від SHO Brewery Jan, 31, 2023

Untappd info

IPA - American

SHO Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.82

 • Алкоголь

  7%

 • Горечь

  52.5

 • Плотность

  15.6%

 • Стиль

  IPA - American

 • Штрихкод

  4820243770364

Сьогодні буде пиво з Миколаїва – Totem IPA від SHO Brewery. Офіційний сайт у них досі не працює. Тому відразу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі.

Totem IPA від SHO Brewery

В ароматі, напевно в перший раз, я так чітко відчуваю аромат дині. Прикольно і смачно. Сюди ж додається алкогольний аромат, котрий ніяк не захованний. І тільки, якщо дати пиву постояти, алкоголь та диня стають однім цілим. Сюди ж додається гіркий аромат хмелю.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу, білий колір. Коли починає сходити, ще залишається на стінках бокала. Тіло світло-золотистого кольору каламутне.

Смак пива пива Totem IPA, також є смачний, фруктовий присмак та алкоголь. Але вони тут більш насичені. Фруктовий смак нагадує гумку Турбо з дитинцтва. І може, на стійкий присмак алкоголю можна б було закрити глаза, але і перепад між ними також більш відчутний. Особливо коли у післясмаку алкоголь прям пре.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SHO Brewery можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.