Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Tokyo by Brouwerij St.Bernardus

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Brouwerij St.Bernardus

My rating 3.5

Global raiting 3.47

 • Країна

  Бельгія / Belgium

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  15

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Цена

  1.97 y.e. за 0.33

Сьогодні на дегустації буде Tokyo від Brouwerij St.Bernardus з Бельгії. Зараз вже багато часу, тому шукайте інформацію про броварню і пиво від пивоварів тут, а я дегустувати.

Tokyo by Brouwerij St.Bernardus

Відразу відчуваються приправи та солодкий присмак. І чим довше пиво стоїть у бокалі, тим ці два смаки стоють більш як одне ціле. Потім до них додається терпкий присмак, котрий дещо псує враження, але все одно смачно.

Піни було мало, та й тримається не довго – секунд 10 і від неї нічого не залишається. Мала середньо/крупнозернисту основу та білий колір. Тіло світло-солом’янного кольору, каламутне.

Перший ковток нагадує мені якусь карамельку з кисло-солодким присмаком. Далі смак пива Tokyo від Brouwerij St.Bernardus стає схожим на звичайну барбариску. Десь у другій половині ковтка смак стає більш сухим, але й більш водянистим. На мій погляд десь далеко від бланш, але все одно доволі непогано, можна спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від броварні Brouwerij St.Bernardus можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.