Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

The Sparkling Hop

Malle /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.96)

  • Стиль

    Bière de Champagne / Bière Brut

  • Алкоголь

    7.0%

  • Цена

    5.59 y.e. за 0.750

Сьогодні буде цікаве пиво, тому що зварене воно в стилі “Bière de Champagne / Bière Brut”. І це лише друге пиво у цьому стилі за останні 8 років, котре я буду пробувати. Короче кажучи, переді мною пиво “The Sparkling Hop” від броварні Malle з Обухова. На етикетці окрім алкоголю, більше немає ніякої інформації.

The Sparkling Hop

Не робіть так як я – не відкривайте його пізно вночі, коли усі полягали. Буде хороша “бавовна”. І нехай не вводить в оману, шо на початку пиво буде відкриватися легко. Бахне добре. Ну і як наслідок – частина пива вилилася. Взагалі, аромат непоганий. В ньому є щось кисле, щось від карамельного присмаку. Може трохи трав’янистого присмаку. Алкоголю не відчувається. Але на мій погляд, йому дещо невистачає насиченості, та може, яскравості.

Як я писав, піни тут багато. Хоча вона і має середньозернисту основу, але тримається довго, та ще потім і залишається на стінках бокала. Тіло має світло-жовтий колір. Каламутне.

А от смак пива “The Sparkling Hop” мені здався дещо незбалансованим. Смак можна поділити на дві частини. У першій, йде легкий солодкий присмак. А десь з середини різко навалює гіркий присмак. Але не на довгго. У післясмаку, він втрачає силу і відходить на другий план. Як на мене, вийшло не погано. Дещо балансу і буде топ.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.